RL3264R-R056-F
SusumuSusumu
RL3264R-R056-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RL3264R-R056-F
Producent / marka: Susumu
Opis produktu RES 0.056 OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RL3264R-R056-F.pdf2.RL3264R-R056-F.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RL3264R-R056-F
Part Number RL3264R-R056-F Producent Susumu
Opis RES 0.056 OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230896 pcs Arkusz danych 1.RL3264R-R056-F.pdf2.RL3264R-R056-F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 0/ +100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Seria RL Tryb panel 56 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy RL32R.056FTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 56 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film Kompozycja Thin Film