RL0816S-R68-F
SusumuSusumu
RL0816S-R68-F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RL0816S-R68-F
Producent / marka: Susumu
Opis produktu RES 0.68 OHM 1% 1/5W 0603
Arkusze danych: 1.RL0816S-R68-F.pdf2.RL0816S-R68-F.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RL0816S-R68-F
Part Number RL0816S-R68-F Producent Susumu
Opis RES 0.68 OHM 1% 1/5W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1183521 pcs Arkusz danych 1.RL0816S-R68-F.pdf2.RL0816S-R68-F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 0/ +200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RL Tryb panel 680 mOhms
Moc (W) 0.2W, 1/5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy 408-1427-2
RL0816S-R68-F-ND
RL0816SR68F
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 680 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Kompozycja Thin Film