KRL2012E-M-R010-F-T5
SusumuSusumu
KRL2012E-M-R010-F-T5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KRL2012E-M-R010-F-T5
Producent / marka: Susumu
Opis produktu RES 0.01 OHM 1W 0805 WIDE
Arkusze danych: 1.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KRL2012E-M-R010-F-T5
Part Number KRL2012E-M-R010-F-T5 Producent Susumu
Opis RES 0.01 OHM 1W 0805 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 443654 pcs Arkusz danych 1.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2012 Rozmiar / Wymiar 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Seria KRL Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Inne nazwy 408-1600-2
KRL2012EMR010FT5
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 37 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozycja Metal Foil