KDE1205PHS3
SunonSunon
Sunon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KDE1205PHS3
Producent / marka: Sunon
Opis produktu FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.KDE1205PHS3.pdf2.KDE1205PHS3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KDE1205PHS3
Part Number KDE1205PHS3 Producent Sunon
Opis FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5258 pcs Arkusz danych 1.KDE1205PHS3.pdf2.KDE1205PHS3.pdf
Szerokość 15.50mm Waga 0.081 lb (36.74g)
Zakres napięcia 8 ~ 13.8VDC Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 52mm L x 52mm H Seria KDE
RPM 4000 RPM Moc (W) 900mW
Inne nazwy E1252PHS34---RK
KDE1205PHS3 H
KDE1205PHS3 H-ND
KDE1205PHS3H
temperatura robocza 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hałas 24.0 dB(A) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Żywotność @ Temp. -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.080A Typ łożyska Sleeve