0512CDMCDS-R47NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0512CDMCDS-R47NC
Producent / marka: Sumida Corporation
Opis produktu FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD
Arkusze danych: 0512CDMCDS-R47NC.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0512CDMCDS-R47NC
Part Number 0512CDMCDS-R47NC Producent Sumida Corporation
Opis FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142223 pcs Arkusz danych 0512CDMCDS-R47NC.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet SMD Rozmiar / Wymiar 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria 0512CDMC/DS
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 470nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 16 mOhm 2-SMD
DC Resistance (DCR) 16 mOhm Aktualna ocena 4.5A
Obecny - Nasycenie 9.6A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
0512CDMCDS-6R8MC
0512CDMCDS-6R8MC
Producenci: Sumida Corporation
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.7A 175 MOHM
Na stanie: 5650 pcs
Pobieranie: 0512CDMCDS-6R8MC.pdf
RFQ
Producenci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN POWER RCPT SOCKET 4POS
Na stanie: 48196 pcs
Pobieranie: 0513000413.pdf
RFQ
0512CDMCDS-4R7MC
0512CDMCDS-4R7MC
Producenci: Sumida Corporation
Opis: FIXED IND 4.7UH 2.1A 120 MOHM
Pobieranie: 0512CDMCDS-4R7MC.pdf
0512CDMCDS-5R6MC
0512CDMCDS-5R6MC
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.9A 145 MOHM
Pobieranie: 0512CDMCDS-5R6MC.pdf
Pobieranie: 0513000414.pdf
0512CDMCDS-R33MC
0512CDMCDS-R33MC
Opis: FIXED IND 330NH 6.5A 13 MOHM SMD
Pobieranie: 0512CDMCDS-R33MC.pdf
0512CDMCDS-R33NC
0512CDMCDS-R33NC