PBC33SAFN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC33SAFN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PBC33SAFN
Producent / marka: Sullins Connector Solutions
Opis produktu CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS
Arkusze danych: 1.PBC33SAFN.pdf2.PBC33SAFN.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PBC33SAFN
Part Number PBC33SAFN Producent Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49473 pcs Arkusz danych 1.PBC33SAFN.pdf2.PBC33SAFN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria - Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.950" (24.13mm) Inne nazwy S1061E-33
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Liczba rzędów 1
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 33
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Polybutylene Terephthalate (PBT) Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm) Aktualna ocena 3A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze Długość kontaktu - post 0.620" (15.75mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.230" (5.84mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 100.0µin (2.54µm)