WWF2AJT5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WWF2AJT5R60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6 OHM 2.5W 5% AXIAL
Arkusze danych: WWF2AJT5R60.pdf
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WWF2AJT5R60
Part Number WWF2AJT5R60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6 OHM 2.5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 257651 pcs Arkusz danych WWF2AJT5R60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Seria WW Tryb panel 5.6 Ohms
Moc (W) 2.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Fusible, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.6 Ohms ±5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety Wirewound