WW7BJT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW7BJT10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 7W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW7BJT10K0.pdf2.WW7BJT10K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW7BJT10K0
Part Number WW7BJT10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 7W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 100413 pcs Arkusz danych 1.WW7BJT10K0.pdf2.WW7BJT10K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Seria WW Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 7W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound