WW5FT5K11
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW5FT5K11
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.11K OHM 5W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW5FT5K11.pdf2.WW5FT5K11.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW5FT5K11
Part Number WW5FT5K11 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.11K OHM 5W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132839 pcs Arkusz danych 1.WW5FT5K11.pdf2.WW5FT5K11.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Seria WW Tryb panel 5.11 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.11 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound