WW3JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JT36R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW3JT36R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 36 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW3JT36R0.pdf2.WW3JT36R0.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW3JT36R0
Part Number WW3JT36R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 36 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153696 pcs Arkusz danych 1.WW3JT36R0.pdf2.WW3JT36R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Seria WW Tryb panel 36 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 5 36 5% R
WW5365%R
WW5365%R-ND
WW536JR
WW536JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 36 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound