WW3JBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3JBR200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW3JBR200
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW3JBR200.pdf2.WW3JBR200.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW3JBR200
Part Number WW3JBR200 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230526 pcs Arkusz danych 1.WW3JBR200.pdf2.WW3JBR200.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Seria WW Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW 3 0.2 5% B
WW30.25%B
WW30.25%B-ND
WW30.2JB
WW30.2JB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound