WW3FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FTR200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW3FTR200
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW3FTR200.pdf2.WW3FTR200.pdf
2000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW3FTR200
Part Number WW3FTR200 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 248141 pcs Arkusz danych 1.WW3FTR200.pdf2.WW3FTR200.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Seria WW Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 3 0.2 1% R
WW30.2FRTR
WW30.2FRTR-ND
WW3FTR200TR
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound