WW3FB25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FB25R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW3FB25R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 25 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW3FB25R0.pdf2.WW3FB25R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW3FB25R0
Part Number WW3FB25R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 25 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 249875 pcs Arkusz danych 1.WW3FB25R0.pdf2.WW3FB25R0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Seria WW Tryb panel 25 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW 3 25 1% B
WW3251%B
WW3251%B-ND
WW325FB
WW325FB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 25 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound