WW3AJT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3AJT180R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW3AJT180R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW3AJT180R.pdf2.WW3AJT180R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW3AJT180R
Part Number WW3AJT180R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 272290 pcs Arkusz danych 1.WW3AJT180R.pdf2.WW3AJT180R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Seria WW Tryb panel 180 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 180 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound