WW1JTR360
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JTR360 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1JTR360
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.36 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1JTR360.pdf2.WW1JTR360.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1JTR360
Part Number WW1JTR360 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.36 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 207675 pcs Arkusz danych 1.WW1JTR360.pdf2.WW1JTR360.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 360 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 0.36 5% R