WW1JT3R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT3R90 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1JT3R90
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1JT3R90.pdf2.WW1JT3R90.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1JT3R90
Part Number WW1JT3R90 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.9 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 284552 pcs Arkusz danych 1.WW1JT3R90.pdf2.WW1JT3R90.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 3.9 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 3.9 5% R
WW13.95%R
WW13.95%R-ND
WW13.9JR
WW13.9JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3.9 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound