WW1JT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT2K20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1JT2K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1JT2K20.pdf2.WW1JT2K20.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1JT2K20
Part Number WW1JT2K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 212325 pcs Arkusz danych 1.WW1JT2K20.pdf2.WW1JT2K20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 2.2 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 2.2K 5% R