WW1JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JB2R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1JB2R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1JB2R00.pdf2.WW1JB2R00.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1JB2R00
Part Number WW1JB2R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217757 pcs Arkusz danych 1.WW1JB2R00.pdf2.WW1JB2R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 2 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 2 5% B
WW125%B
WW125%B-ND
WW12JB
WW12JB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound