WW1FTR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1FTR330
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1FTR330.pdf2.WW1FTR330.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1FTR330
Part Number WW1FTR330 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171691 pcs Arkusz danych 1.WW1FTR330.pdf2.WW1FTR330.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound