WW1FT24R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT24R9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1FT24R9
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 24.9 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1FT24R9.pdf2.WW1FT24R9.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1FT24R9
Part Number WW1FT24R9 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 24.9 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 256744 pcs Arkusz danych 1.WW1FT24R9.pdf2.WW1FT24R9.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 24.9 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 24.9 1% R