WW1FT1R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT1R30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW1FT1R30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.3 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW1FT1R30.pdf2.WW1FT1R30.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW1FT1R30
Part Number WW1FT1R30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 262333 pcs Arkusz danych 1.WW1FT1R30.pdf2.WW1FT1R30.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Seria WW Tryb panel 1.3 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW 1 1.3 1% R
WW11.31%R
WW11.31%R-ND
WW11.3FR
WW11.3FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozycja Wirewound