WW12FT51R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT51R1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW12FT51R1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51.1 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW12FT51R1.pdf2.WW12FT51R1.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW12FT51R1
Part Number WW12FT51R1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51.1 OHM 0.4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 190518 pcs Arkusz danych 1.WW12FT51R1.pdf2.WW12FT51R1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Seria WW Tryb panel 51.1 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW H 51.1 1% R