WW12FT1R43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT1R43 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW12FT1R43
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.43 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW12FT1R43.pdf2.WW12FT1R43.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW12FT1R43
Part Number WW12FT1R43 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.43 OHM 0.4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 202958 pcs Arkusz danych 1.WW12FT1R43.pdf2.WW12FT1R43.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Seria WW Tryb panel 1.43 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW H 1.43 1% R