WW12FT121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT121R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW12FT121R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 121 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW12FT121R.pdf2.WW12FT121R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW12FT121R
Part Number WW12FT121R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 121 OHM 0.4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 196641 pcs Arkusz danych 1.WW12FT121R.pdf2.WW12FT121R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Seria WW Tryb panel 121 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WW H 121 1% R