WW12FB6R04
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB6R04 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW12FB6R04
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.04 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW12FB6R04.pdf2.WW12FB6R04.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW12FB6R04
Part Number WW12FB6R04 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.04 OHM 0.4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 187034 pcs Arkusz danych 1.WW12FB6R04.pdf2.WW12FB6R04.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Seria WW Tryb panel 6.04 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW H 6.04 1% B