WW12FB19R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB19R6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WW12FB19R6
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 19.6 OHM 0.4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WW12FB19R6.pdf2.WW12FB19R6.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WW12FB19R6
Part Number WW12FB19R6 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 19.6 OHM 0.4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 207238 pcs Arkusz danych 1.WW12FB19R6.pdf2.WW12FB19R6.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Seria WW Tryb panel 19.6 Ohms
Moc (W) 0.4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy WW H 19.6 1% B