WVM10JB1K00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WVM10JB1K00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1K OHM 10W 5% RADIAL
Arkusze danych: 1.WVM10JB1K00.pdf2.WVM10JB1K00.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WVM10JB1K00
Part Number WVM10JB1K00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1K OHM 10W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69566 pcs Arkusz danych 1.WVM10JB1K00.pdf2.WVM10JB1K00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Seria WVM Tryb panel 1 kOhms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 250°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.433" (36.40mm) cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound