WRF3JT27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WRF3JT27R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES WW 3W 27 OHM 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WRF3JT27R0.pdf2.WRF3JT27R0.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje WRF3JT27R0
Part Number WRF3JT27R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES WW 3W 27 OHM 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5098 pcs Arkusz danych 1.WRF3JT27R0.pdf2.WRF3JT27R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -80/ +900ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Seria WRF Tryb panel 27 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy WRF 3 27 5% R