WCB5JB3K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WCB5JB3K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.6K OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.WCB5JB3K60.pdf2.WCB5JB3K60.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WCB5JB3K60
Part Number WCB5JB3K60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.6K OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150786 pcs Arkusz danych 1.WCB5JB3K60.pdf2.WCB5JB3K60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Seria WCB Tryb panel 3.6 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound