WCB15FBR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WCB15FBR330
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.33 OHM 15W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.WCB15FBR330.pdf2.WCB15FBR330.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WCB15FBR330
Part Number WCB15FBR330 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.33 OHM 15W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84499 pcs Arkusz danych 1.WCB15FBR330.pdf2.WCB15FBR330.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Seria WCB Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 15W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound