VM10JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM10JB8R20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VM10JB8R20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CERM WW 10W 8.2 OHM 5% VERT
Arkusze danych: 1.VM10JB8R20.pdf2.VM10JB8R20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VM10JB8R20
Part Number VM10JB8R20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CERM WW 10W 8.2 OHM 5% VERT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 181718 pcs Arkusz danych 1.VM10JB8R20.pdf2.VM10JB8R20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Seria VM Tryb panel 8.2 Ohms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy VM 10 8.2 5% B