TR50JBC62R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TR50JBC62R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR50JBC62R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 62 OHM 50W 5% TO220
Arkusze danych: 1.TR50JBC62R0.pdf2.TR50JBC62R0.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TR50JBC62R0
Part Number TR50JBC62R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 62 OHM 50W 5% TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29956 pcs Arkusz danych 1.TR50JBC62R0.pdf2.TR50JBC62R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 Rozmiar / Wymiar 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Seria TR Tryb panel 62 Ohms
Moc (W) 50W Opakowania Bulk
Package / Case TO-220-2 Inne nazwy TR 50 T2 62 5% B