TR100JBD200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR100JBD200R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 200 OHM 100W 5% TO247-2
Arkusze danych: TR100JBD200R.pdf
105 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TR100JBD200R
Part Number TR100JBD200R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 100W 5% TO247-2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19225 pcs Arkusz danych TR100JBD200R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247 Rozmiar / Wymiar 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Seria TR Tryb panel 200 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case TO-247-2 temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.825" (20.96mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film