TR100FBD47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TR100FBD47R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47 OHM 100W 1% TO247-2
Arkusze danych: TR100FBD47R0.pdf
105 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TR100FBD47R0
Part Number TR100FBD47R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 100W 1% TO247-2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18662 pcs Arkusz danych TR100FBD47R0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-247 Rozmiar / Wymiar 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Seria TR Tryb panel 47 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case TO-247-2 temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.825" (20.96mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 47 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film