SP3AJT51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SP3AJT51R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SP3AJT51R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES FUSE 51 OHM 4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.SP3AJT51R0.pdf2.SP3AJT51R0.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SP3AJT51R0
Part Number SP3AJT51R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES FUSE 51 OHM 4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 248819 pcs Arkusz danych 1.SP3AJT51R0.pdf2.SP3AJT51R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Seria SP Tryb panel 51 Ohms
Moc (W) 4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 350°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Fusible, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Fusible, Safety Wirewound