SM8035JT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035JT2R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM8035JT2R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2 OHM 5% 4W 8035
Arkusze danych: 1.SM8035JT2R00.pdf2.SM8035JT2R00.pdf
350 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM8035JT2R00
Part Number SM8035JT2R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 5% 4W 8035 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71952 pcs Arkusz danych 1.SM8035JT2R00.pdf2.SM8035JT2R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 8035 Rozmiar / Wymiar 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
Seria SM Tryb panel 2 Ohms
Moc (W) 4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8035 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.377" (9.57mm) cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2 Ohms ±5% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound