SM8035FT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM8035FT1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM8035FT1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1% 4W 8035
Arkusze danych: 1.SM8035FT1R00.pdf2.SM8035FT1R00.pdf
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
2450 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM8035FT1R00
Part Number SM8035FT1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1% 4W 8035 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118841 pcs Arkusz danych 1.SM8035FT1R00.pdf2.SM8035FT1R00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 8035 Rozmiar / Wymiar 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
Seria SM Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8035 J-Lead Inne nazwy SM8035FT1R00TR
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.377" (9.57mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozycja Wirewound