SM6227JT62R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT62R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM6227JT62R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 62 OHM 5% 3W 6227
Arkusze danych: 1.SM6227JT62R0.pdf2.SM6227JT62R0.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM6227JT62R0
Part Number SM6227JT62R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 62 OHM 5% 3W 6227 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107266 pcs Arkusz danych 1.SM6227JT62R0.pdf2.SM6227JT62R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 6227 Rozmiar / Wymiar 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Seria SM Tryb panel 62 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6227 J-Lead Inne nazwy SM 3 62 5% R
SM3625%R
SM3625%R-ND
SM362JR
SM362JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.265" (6.73mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 62 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozycja Wirewound