SM6227FTR226
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FTR226 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM6227FTR226
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.226 OHM 1% 3W 6227
Arkusze danych: 1.SM6227FTR226.pdf2.SM6227FTR226.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM6227FTR226
Part Number SM6227FTR226 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.226 OHM 1% 3W 6227 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115883 pcs Arkusz danych 1.SM6227FTR226.pdf2.SM6227FTR226.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 6227 Rozmiar / Wymiar 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Seria SM Tryb panel 226 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6227 J-Lead Inne nazwy SM 3 0.226 1% R