SM6227BT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227BT470R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM6227BT470R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 470 OHM 0.1% 3W 6227
Arkusze danych: 1.SM6227BT470R.pdf2.SM6227BT470R.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM6227BT470R
Part Number SM6227BT470R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 0.1% 3W 6227 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 95840 pcs Arkusz danych 1.SM6227BT470R.pdf2.SM6227BT470R.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 6227 Rozmiar / Wymiar 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Seria SM Tryb panel 470 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6227 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.265" (6.73mm) cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470 Ohms ±0.1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound