SM4527FTR825
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527FTR825 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4527FTR825
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.825 OHM 1% 2W 4527
Arkusze danych: 1.SM4527FTR825.pdf2.SM4527FTR825.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4527FTR825
Part Number SM4527FTR825 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.825 OHM 1% 2W 4527 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4198 pcs Arkusz danych 1.SM4527FTR825.pdf2.SM4527FTR825.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4527 Rozmiar / Wymiar 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
Seria SM Tryb panel 825 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4527 J-Lead Inne nazwy SM 2A 0.825 1% R