SM4124JTR820
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JTR820 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124JTR820
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.82 OHM 5% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124JTR820.pdf2.SM4124JTR820.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124JTR820
Part Number SM4124JTR820 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.82 OHM 5% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 140583 pcs Arkusz danych 1.SM4124JTR820.pdf2.SM4124JTR820.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 820 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 0.82 5% R