SM4124JT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT360R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124JT360R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 360 OHM 5% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124JT360R.pdf2.SM4124JT360R.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124JT360R
Part Number SM4124JT360R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 360 OHM 5% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142526 pcs Arkusz danych 1.SM4124JT360R.pdf2.SM4124JT360R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 360 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 360 5% R