SM4124JT1K22
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
SM4124JT1K22 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124JT1K22
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124JT1K22.pdf2.SM4124JT1K22.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124JT1K22
Part Number SM4124JT1K22 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 136899 pcs Arkusz danych 1.SM4124JT1K22.pdf2.SM4124JT1K22.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 2W
Napięcie - Podział 4124 Grubość (maks) ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Seria SM
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 4124 J-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta SM4124JT1K22
Wysokość - Siedzą (Max) 0.195" (4.95mm) cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding
FIFO 2 Rozszerzony opis 1.22k Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124