SM4124JT15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT15R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124JT15R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 15 OHM 5% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124JT15R0.pdf2.SM4124JT15R0.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124JT15R0
Part Number SM4124JT15R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15 OHM 5% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 133443 pcs Arkusz danych 1.SM4124JT15R0.pdf2.SM4124JT15R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 15 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 15 5% R
SM2155%R
SM2155%R-ND
SM215JR
SM215JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.195" (4.95mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 15 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozycja Wirewound