SM4124FTR169
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR169 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124FTR169
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.169 OHM 1% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124FTR169.pdf2.SM4124FTR169.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124FTR169
Part Number SM4124FTR169 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.169 OHM 1% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150386 pcs Arkusz danych 1.SM4124FTR169.pdf2.SM4124FTR169.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 169 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 0.169 1% R