SM4124FT2R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT2R10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124FT2R10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.1 OHM 1% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124FT2R10.pdf2.SM4124FT2R10.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124FT2R10
Part Number SM4124FT2R10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.1 OHM 1% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 170948 pcs Arkusz danych 1.SM4124FT2R10.pdf2.SM4124FT2R10.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 2.1 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 2.1 1% R
SM22.11%R
SM22.11%R-ND
SM22.1FR
SM22.1FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.195" (4.95mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.1 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozycja Wirewound