SM4124FT143R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT143R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124FT143R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 143 OHM 1% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124FT143R.pdf2.SM4124FT143R.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124FT143R
Part Number SM4124FT143R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 143 OHM 1% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 153313 pcs Arkusz danych 1.SM4124FT143R.pdf2.SM4124FT143R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 143 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 143 1% R