SM4124FB25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FB25L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124FB25L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.025 OHM 1% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124FB25L0.pdf2.SM4124FB25L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124FB25L0
Part Number SM4124FB25L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.025 OHM 1% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137209 pcs Arkusz danych 1.SM4124FB25L0.pdf2.SM4124FB25L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 25 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case 4124 J-Lead Inne nazwy SM 2 0.025 1% B