SM4124DT20R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124DT20R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM4124DT20R5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20.5 OHM 0.5% 2W 4124
Arkusze danych: 1.SM4124DT20R5.pdf2.SM4124DT20R5.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM4124DT20R5
Part Number SM4124DT20R5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20.5 OHM 0.5% 2W 4124 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94733 pcs Arkusz danych 1.SM4124DT20R5.pdf2.SM4124DT20R5.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4124 Rozmiar / Wymiar 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Seria SM Tryb panel 20.5 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4124 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.195" (4.95mm) cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20.5 Ohms ±0.5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound